Základy suplementace pro podporu hubnutí a vitality

 Základy suplementace pro podporu hubnutí a vitality

Pokud se dívám na skladbu stravy – a to je jedno, zda jde o sportovce nebo ženu, která touží po vytvarování postavy – hlavně mě zajímá její rozmanitost, stravitelnost a důraz na kvalitu. Ač je v dnešní době obrovská nabídka různých “rádoby zdravých“potravin a doplňků stravy, jen nepatrná část se pyšní pozitivními dopady na naše tělo i vitalitu.
Protože si svého zdraví velmi cením, mám možná jiné požadavky na skladbu jídelníčku a také na spektrum potravních doplňků. Ve stravě propojuji jak západní, tak i východní přístupy. To se také odráží v návrhu doplňků.
Je potřeba si uvědomit, že doplňky stravy jsou v dnešní době nezbytná věc. Jen jde o to, mít informace, jak poznat, zda je pro mě daný produkt vhodný a zda jsou látky v něm obsažené tělem využitelné.
V následujícím videu se dozvíte, jakou základní suplementační pyramidu bych doporučil každému člověku.

Martin Škába si prošel érou amatérské kulturistiky (konec 2002), a nabral kolem 50 kg svalové hmoty bez dopingu. Po pár letech však zjistil, že pro jeho tělo to není ideální styl, začal mít velké zdravotní komplikace a musel přestat se cvičením. Začal se léčit, vzdělávat, testovat různé stravovací směry a dnes Vám předá pár poznatků, které získal za posledních 14 let.

Martin Škába doporučuje tyto produkty a vyjednal pro vás slevu 5 % při vložení slevového kódu: skaba5

PROTEINY

166

hrach

VITAMÍNY / MINERÁLY

2120

ZDRAVÉ TUKY

krill_oil

_vyr_13619100-organicky-kokosovy-olej-500g

Eshop ActionFitness.cz nabízí pouze kvalitní a prověřené zboží. 

Využijte slevového kódu skaba5 a získáte slevu na tyto produkty 5 %

Váš Martin

Dne 1.11.2016

Komentáře